Zaadoptuj pieska - Schronisko "AZYL", Dzierżoniów ul. Brzegowa 158

Dzierżoniowskie Schronisko dla Zwierząt stanowi azyl dla blisko 150 psów. W tym miejscu znalazły schronienie psiaki niekochane i wyrzucone z domu. Wszystkie czekają na dzień, gdy zostaną zaadoptowane.

W ostatnich miesiącach wiele psów trafiło do nowych domów. Ludzie o wielkich sercach postanowili zaopiekować się pieskami, które stęsknione są miłości i ciepła rodzinnego. Chcemy pomóc tym psom, dlatego będziemy prezentować podopiecznych „Azylu", których można zaadoptować.

Schronisko czynne jest codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 11.00 do 16.00. W tych godzinach można przyjść i wybrać sobie przyjaciela. Zwierzęta są zadbane, zaszczepione i odrobaczone. Biorąc psa trzeba jedynie zapłacić 30 zł, jest to koszt szczepionek.

Przyjaciel PIES. Szukasz psa? Oto podopieczni schroniska AZYL
Aza Drukuj Email

Aza to młoda suczka. Ma jedynie rok lub dwa lata. Czeka na osobę, która ją przygarnie, za co na pewno odwdzięczy się swoją psią wiernością i przyjaźnią

 
Biały Drukuj Email

Na imię dano mi Biały. Mam nie więcej jak trzy lata. Po wyczesaniu i strzyżeniu stanie się ozdobą domu.

 
Bobik Drukuj Email

Ten mały, 2- lub 3-letni piesek to Bobik. Choć wyraźnie nie lubi aparatu fotograficznego, od którego odwracał się na wszystkie strony świata, to na pewno nie odwróci się od nowego pana

 
Bolek Drukuj Email

Jestem Bolek i mam półtora roku. Jest samotny choć w gronie innych psów. Chciałbym być kochany i rozpieszczany

 
<<  start < bliżej 1 2 3 4 5 6 7 dalej  > koniec >>

Pozycje :: 1 - 4 z 28