25 Czerwca 2017 Niedziela  Do końca roku zostało 190 dni.
Imieniny obchodzą: Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm. Wszystkiego dobrego :-)

Redakcja

Napisz lub wstąp - Dzierżoniów, Rynek 39, II p.

Polecamy

Fotoreportaż - wiadomości i zdjęcia

Konkursy

Zostań sponsorem

star

Konkurs może być dobrą formą popularyzacji twojej firmy. ...

  • To jest nasz fikający polecacz obrazkowy :-)
Wiadomości ze wszystkich działów informacyjnych
Bielawa. Przyjdź na półfinał Dolnośląskiego Pucharu Polski! Drukuj Email
migawka SPORT, REKREACJA
Napisał(a): DP   
22.06.2010.
Bielawianka
Bielawianka

Zwycięstwem 7:1 zakończył się mecz Bielawianki Bielawa z Białym Orłem Mieroszów. W środę 16 czerwca na stadionie przy ul. Sportowej bielawska drużyna przekroczyła pułap 100 bramek, zdobytych w sezonie. Prawdziwy sprawdzian czeka bielawian w środę 23 czerwca, gdy na bielawski stadion przyjedzie Pogoń Oleśnica, aby o godz. 17.00 rozpocząć półfinałowy mecz Dolnośląskiego Pucharu Polski. Podczas środowego meczu bielawianie postawili przysłowiową kropkę nad i. Katami Białego Orła Mieroszów okazali się Tomasz Boczkowski, który strzelił dwie bramki, Daniel Chęciński, nowy nabytek Bielawianki Ziemowit Cichacki, który zdobył trzy gole (trzeci z nich był zarazem setną bramką bielawian w tym sezonie) oraz Mateusz Szukalski, który zaliczył pierwsze trafienie na swoim koncie, a zarazem 101 dla swojego zespołu w sezonie 2009/2010. Goście nie byli dla Bielawianki zbyt wymagającym przeciwnikiem.

Napisz komentarz - (0)
Zobacz całość…
 
Dzierżoniów. Widok zza konsolety Drukuj Email
artykuł KULTURA
Napisał(a): PS   
19.06.2010.
Konsoleta
Występ na Sudety Sound

Są jak dyrygenci wyobraźni. Stają przy mikserze i odtwarzaczach, puszczają kolejne utwory miksując je ze sobą, a roztańczony tłum wyciąga ręce w górę. Przez palce bawiących się przebijają promienie laserów znad sceny. Miłośników muzyki elektronicznej przybywa także w Polsce. W jej świat wprowadzi Was jeden z tych, którzy stoją po drugiej stronie konsolety - DJ Tomek, największy propagator muzyki elektronicznej w naszym powiecie. Tomasz Dudlej ma 25 lat i ogromny dorobek artystyczny: sześć lat autorskiej audycji w radiu, niezliczoną ilość poprowadzonych imprez oraz kontakty i znajomości z DJ-ami i producentami z całego świata.

Napisz komentarz - (2)
Zobacz całość…
 
Dzierżoniów. Klub moczykija: Marek Magdziarz Drukuj Email
migawka SPORT, REKREACJA
Napisał(a): PS   
18.06.2010.
Wędkarze
Na łowisku

Na ukochane wędkowanie ma tak mało czasu, że każda okazja jest dla niego świętem. Ma energię, której mógłby mu pozazdrościć niejeden nastolatek. No i nie odbędą się bez niego żadne zawody, bo jest kapitanem sportowym koła miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Dzierżoniowie. - W latach 70 mój nieżyjący już przyjaciel Lucjan, bardzo zaangażowany wędkarz zaczął mnie wozić ze sobą na ryby - opowiada Marek Magdziarz. - Pokazywał, jak się co robi, podpowiadał. Pracowałem wtedy w PKS-ie. Istniało tam koło wędkarskie. Czasem brakowało im kogoś do pomocy przy sędziowaniu. Tak się zaczęło, bo jak sam przyznaje, mierzyć rybę każdy potrafi. A na tym m.in. polegało asystowanie sędziemu.

Napisz komentarz - (0)
Zobacz całość…
 
Dzierżoniów. Tomasz Staściuk trzeci na Mistrzostwach Polski Drukuj Email
artykuł SPORT, REKREACJA
Napisał(a): Ps   
18.06.2010.
Karate
Walka półfinałowa

Z brązowym medalem wrócił z XXXVII Mistrzostw Polski Karate Kyokushin Tomasz Staściuk. 30 maja, wraz z trójką innych zawodników, reprezentował Dzierżoniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin na najważniejszej imprezie w kalendarzu sportowym karateków. Szczęścia nie mieli inni nasi zawodnicy, którzy przegrali z późniejszymi zwycięzcami w swoich kategoriach. Impreza miała się odbyć w połowie kwietnia, ale żałoba narodowa spowodowała jej przesunięcie w czasie. Jedyny możliwy termin przypadł dopiero dwa miesiące później (na różne weekendy rozpisane były już pomniejsze imprezy). To wywróciło do góry nogami plany treningowe wszystkich zawodników, którzy musieli najpierw nieco odpuścić, aby potem znów rozpocząć cykl przygotowawczy.

Napisz komentarz - (0)
Zobacz całość…
 
<<  start < bliżej 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej  > koniec >>

Pozycje :: 15 - 28 z 3641

Oni już mają wizytówkę

Policja - 997

Policja - 997

Kategoria: ABC lokalne
Trafień: 7609
Głosów: 19
Opinie: 24


Foto Gwiazdki

fot.6
* * *

Sonda - Zagłosuj i Ty

Więcej informacji z... Moja propozycja:
 

Wiadomości RSS

Wstaw jeden z linków do swojego czytnika RSS.