Plebiscyt sportowy. Wyniki końcowe głosowania Drukuj Email
Napisał(a): 100żek   
10.03.2008.
Sportowcy roku
Sportowcy roku

GŁOSOWANIE CZYTELNIKÓW TYGODNIKA DZIERŻONIOWSKIEGO W PLEBISCYCIE NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA I TRENERA ZIEMI DZIERŻONIOWSKIEJ 2007 ROKU


Najpopularniejsi Sportowcy

1.(44) PIOTR „WILK" WILCZEWSKI (boks zawodowy, Roztocznik) - 2336 punktów

2.(5) ANDRZEJ BRYGIER (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 2197 pkt.

3.(28) MARCIN LEBIEDZIEJEWSKI (piłka ręczna, Żagiew Dz-ów) - 2183 pkt.


4.(55) RYSZARD KOWALSKI/JERZY KRAWCZYK (bule, Dz-ów) - 2127 pkt.

5.(19) KRZYSZTOF PIETRZYKOWSKI (piłka nożna, Lechia Dz-ów) - 1889 pkt.

6.(45) PRZEMYSŁAW PANCER (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 1856 pkt.

7.(22) Ł. KASTELIK / J. KASTELIK / P. PULAK (bule, Karo Dz-ów) - 1802 pkt.

8.(32) MATEUSZ KRAWCZYK (bule, Karo Dzierżoniów) - 1738 pkt.

9.(23) MACIEJ BOROWSKI (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 1607 pkt.

10.(9) DAMIAN OLICHWER (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 1570 pkt.

11.(24) MACIEJ ŁAZOR (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 1299 pkt.

12.(8) BARTEK CEGIEŁKA (piłka nożna, Szkółka Piłkarska Dz-ów) - 1223 pkt.

13.(52) TOMASZ MICKIEWICZ (kolarstwo, Ogniwo Dzierżoniów) - 1154 pkt.

14.(4) ANDRIEJ ZABIJAKIN (piłka nożna, Bielawianka Bielawa) - 1120 pkt.

15.(11) EDWARD MADALIŃSKI (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 1112 pkt.

16.(27) MARCIN KAMIENIARZ (piłka nożna, Lechia Dzierżoniów) - 1102 pkt.

17.(37) OSKAR BUDIS (warcaby, Bielawa) - 1061 pkt.

18.(3) AGNIESZKA MATUSIAK (karate kyokushin, DKSKK Dz-ów) - 1039 pkt.

19.(13) JULIAN SOBOŃ (pływanie, Dziewiątka Dzierżoniów) - 1004 pkt.

20.(31) MARIUSZ TOMCZYK (wyciskanie sztangi, Bielawa) - 981 pkt.

21.(36) MICHAŁ MALCZEWSKI (piłka siatkowa, Bielawianka B-wa) - 913 pkt.

22.(56) ANDRZEJ CHRUSZCZYK (zapasy, Junior Dzierżoniów) - 889 pkt.

23.(26) MARCIN I MICHAŁ DOBROWOLSCY (rajdy sam. Dz-ów) - 873 pkt.

24.(6) ANDRZEJ DUBIEL (pływanie, Dzierżoniów) - 872 pkt.

25.(7) ARKADIUSZ PASZKOWSKI (piłka nożna, Lechia Dz-ów) - 851 pkt.

26.(40) PAULINA HAMERA (warcaby, Bielawa) - 845 pkt.

27.(57) EWA CHRUSZCZYK (zapasy, Junior Dzierżoniów) - 843 pkt.

28.(34) MATEUSZ SZUSZWALAK (piłka nożna, Lechia Dzierżoniów) - 758 pkt.

29.(21) LESŁAW SOBOLEWSKI (piłka nożna, Lechia Dzierżoniów) - 733 pkt.

30.(42) PAWEŁ MATUSZEWSKI (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 713 pkt.

31.(33) MATEUSZ RUDNICKI (judo, Oleszna) - 661 pkt.

32.(14) KACPER JÓZEFIAK (taekwon-do, Niemcza) - 634 pkt.

33.(30) MARIUSZ STAWIARZ (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 595 pkt.

34.(51) TERESA STARZEC (lekka atletyka niepełnospr. Dz-ów) - 589 pkt.

35.(43) PAWEŁ MATUSZYŃSKI (zapasy, Bielawa) - 588 pkt.

36.(9) DAMIAN DUDUŚ (zapasy, Bielawa) - 570 pkt.

37.(17) KAMIL ZIELIŃSKI (boks, Dzierżoniów) - 559 pkt.

38.(25) MAŁGORZATA PIOTROWSKA (kolarstwo, Ogniwo Dz-ów) - 525 pkt.

39.(29) MARIA KURIATA (judo, Oleszna) - 496 pkt.

40.(20) KRZYSZTOF STRYCZNIEWICZ (piłka siatkowa, Bielawa) - 472 pkt.

41.(16) KAMIL SWOBODA (warcaby, Bielawa) - 469 pkt.

42.(2) ADAM SIKORA (alpinizm, Bielawa) - 460 pkt.

43.(39) PAULINA GUZ (kolarstwo szosowe, Ogniwo Dzierżoniów) - 458 pkt.

44.(46) RADOSŁAW BIERZANOWSKI (zapasy, Dzierżoniów) - 457 pkt.

45.(12) GRZEGORZ DZIEWIC (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 437 pkt.

46.(18) KRZYSZTOF MIARA (kolarstwo, Dzierżoniów) - 427 pkt.

47.(38) PAULINA BRZEŹNA (kolarstwo, Oleszna) - 422 pkt.

48.(1) ADAM MAJOREK (kolarstwo, Ogniwo Dzierżoniów) - 418 pkt.

49.(35) MICHAŁ GOŁĘBIEWSKI (crossduathlon, Bielawa) - 415 pkt.

50.(50) TADEUSZ CZERWIŃSKI (strzelectwo, Dzierżoniów) - 415 pkt.

51.(41) PAWEŁ KRAWCZYK (modelarstwo lotnicze, Dzierżoniów) - 390 pkt.

52.(48) ROBERT SKIBNIEWSKI (koszykówka, Bielawa) - 369 pkt.

53.(49) STANISŁAW URBANEK (warcaby, Bielawa) - 351 pkt.

54.(54) WOJCIECH MALCZEWSKI (piłka siatkowa, Bielawa) - 336 pkt.

55.(53) TOMASZ STAŚCIUK (karate kyokushin, DKSKK Dz-ów) - 327 pkt.

56.(15) KAMIL SKIBIŃSKI (piłka ręczna, Żagiew Dzierżoniów) - 300 pkt.

57.(47) ROBERT MICHALIK (piłka siatkowa, Bielawa) - 298 pkt.